KONST / Litografier / Färglitografi 16108388
nr 1610 8388
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad. Färglitografi, Fast sjömärke, bildmått: 27x23 cm, yttermått inklusive ram: 43x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:31:22
29/3 18:27:12
100 kr
1/4 14:40:27
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson